Pracovní příležitosti

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava vyhlašuje konkurz na pozici OFFICE MANAGER/KA.

OFFICE MANAGER/KA

Náplň pracovní činnosti:

  • řízení běžného chodu kanceláře
  • komunikace s dodavateli a spolupracovníky (objednávky, smlouvy)
  • péče o festivalový tým (příprava smluv, reportů, vyplácení honorářů)
  • zpracovávání podkladů pro vyúčtování pracovních cest
  • pomoc s evidencí smluv a dokladů
  • pomoc se žádostmi a vyúčtováními grantů a dotací

Hledáme:

  • kandidáta/kandidátku s příjemným vystupováním a kultivovaným písemným projevem
  • se zálibou v excelových tabulkách a v databázových systémech (ekonomické vzdělání či zkušenosti výhodou)
  • pečlivost, důslednost a spolehlivost
  • aktivní přístup, samostatnost a nadšení pro práci v kulturním prostředí

Nabízíme:

  • práci pro největší festival dokumentárních filmů ve střední a východní Evropě
  • zázemí zkušeného festivalového týmu
  • zajímavou práci v dynamickém prostředí
  • kancelář v centru Prahy (Palác Lucerna)

Předpokládaný rozsah spolupráce:

  • celoroční spolupráce na částečný úvazek (ideálně 5 x půlden)
  • s možností zvýšeného úvazku v období konání festivalu (září, říjen, listopad)

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem posílejte na mail:
volnepozice@ji-hlava.cz | Katarína Holubcová | +420 774 101 655

Těšíme se na Vaše přihlášky!